Styrelsen

Föreningen Bohus-Malmöns styrelse, revisorer och valberedning för verksamhetsåret 2022

Styrelse

Ordförande
Mats Rignell, e-post: mats.rignell@gmail.com , mobil: 076-7214656


Vice ordförande ( med ansvar för Granitgänget)
Jan Swedberg, e-post: jan.swedberg@telia.com, mobil: 0705-640412

Kassör (med ansvar för medlemsregister)

Jan Johansson, e-post: jan.johansson@hotmail.com mobil:


Sekreterare
Åse L.Wergeland, e-post: ase.l.wergeland@gmail.com , mobil: 0706-560910

Klubbmästare (också med ansvar för Malmönloppet)
Lars-Erik Malm, e-post: malm.chenon@telia.com, telefon: 0761-361930

Ledamot

Carina Petersson, e-post: ninna_petersson@hotmail.com mobil: 0706-185616

Ledamot

Ann-Marie Erlandsson, e-post: ann-marie.erlandsson@telia.com, mobil: 0707-628810

Ledamot (med ansvar för Sommarjympan)
Lars Kronström, e-post: lars.kronstrom@nri.nu, mobil: 0707-336154

Revisorer

Hans Gustavsson, e-post: hgustavs46@gmail.com , mobil: 0708-202055
Anders Ahlm, e-post: anders@ahlm.nu, mobil: 0705-443443

Valberedning
Claes Brügge (sammankallande), e-post: claes@bohus-malmon.se, mobil: 0705 755096
Eva Karlsson, e-post:
malmoneva@gmail.com, mobil: 0733-732128
Gustav Wallin, e-post: ingbritt.wallin@hotmail.commobil: 0705-953190

Ansvarig för hemsidan

Karin von Pongrácz, e-post: karin.von-pongracz@telia.com, mobil: 072-2135002

Ledare för Städdagen

Mats Johansson, e-post: mats.johansson@mittbohuslan.se, mobil: 070-6186572

  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.